KONST / Litografier / Litografiskt tryck 14246347
*
nr 1424 6347
Litografiskt tryck
marin, England. Bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 61x79 cm. Ej signerad
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 oktober 2021
kl 20:18:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/10 21:02:11
1
100 kr
11/10 15:13:40
2
150 kr
11/10 17:13:52
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad engelsk england europa fartyg fartygsporträtt litografier litografiskt tryck marin marinmotiv marinmålning
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50
*
Litografiskt tryck
nr 1424 6347
Litografiskt tryck
marin, England. Bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 61x79 cm. Ej signerad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 oktober 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/10 21:02:11 | 1 | 100 kr |
11/10 15:13:40 | 2 | 150 kr |
11/10 17:13:52 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad engelsk england europa fartyg fartygsporträtt litografier litografiskt tryck marin marinmotiv marinmålning
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50